Úvodní fotka

Vibrosauna


VIBROSAUNA

Vibrosauna je multifunkční wellness terapie s výhodami několika léčebných a zeštíhlujících procedur najednou.
Na vývoji vibrosauny se dlouholetými studiemi podíleli odborníci z řad praktických lékařů, fyzioterapeutů, chiropraktiků a osteopatů. Vibrosaunování je pasivní způsob relaxace, který vaše tělo udržuje v kondici, napomáhá ke snížení nadváhy , detoxikaci a revitalizaci organismu. Pobyt ve vibrosauně významně poskytuje úlevu při zdravotních obtížích jako je např. artritida, bolesti zad, úrazy při sportu, potíže s krevním tlakem, stres, nespavost, apod.

V úvodu je třeba říci, že slovo sauna v názvu je poněkud nepřesné, protože se nejedná o klasický saunovací proces (tzn. pocení a následné prudké ochlazení), ale pouze o zahřátí těla na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete.

Vibrosauna funguje tak, že si lehnete, uzavřete horní kryt (hlava zůstává venku !) a měkké polstrované lůžko pod vámi jemně vibruje. Stejně jako teplota, tak i vibrace se dají nastavit, jinou intenzitu vibrace můžete mít pod zády a jinou u nohou. Vibrující povrch lůžka a příjemná hudba s možností volby aromaterapie jsou nastaveny na optimální frekvenci , která je příjemná pro lidské podvědomí. Mozek tuto léčebnou proceduru přijímá velmi pozitivně. Kolem hlavy vám proudí čistý ionizovaný vzduch, zbavený všech nečistot. Během krátké doby jste uvedeni do příjemného relaxačního až uspávajícího stavu.

Hlavní a nesporné účinky vibrosauny:

- vibrace v kombinaci s teplem zvyšují činnost ledvin, toxiny z těla se odplavují mnohem rychleji a efektivněji
- zrychluje se krevní oběh, čistí lymfatické uzliny, tzn. rychlý a silný nástup detoxikačních účinků
- dochází k uvolňování svalového napětí, delším působením vibrací se zlepšuje svalový tonus a zpevňuje svalstvo
- poskytuje uklidňující prostředí a napomáhá tak ke snížení napětí a stresu
- funguje při poruchách spánku
- je terapeutickou pomůckou pro lidi trpícími artritickými a revmatickými bolestmi
- pomáhá snižovat vysoký krevní tlak
- působí jako účinný prostředek na hubnutí

Doporučená doba pro relaxační slim terapii ve vibrosauně je 30 minut. Od nás získáte bonus 5 minut navíc :-)

Kontraindikace:

těhotenství, akutní bolesti způsobené sraženinami, epilepsie, nemoci srdce a cév, cukrovka, implantovaný stimulátor srdce, nádorová onemocnění

VIBROSAUNA

Multifunkční wellness terapie s léčebnými a relaxačními účinky pro detoxikaci a regeneraci organismu. Významně napomáhá nejen při redukci tělesného tuku, ale také při zdravotních obtížích, jako je např. artritida, bolesti zad, úrazy při sportu, potíže s krevním tlakem, stres, nespavost, apod.

Bonus od nás: + 5 minut zdarma ke každé proceduře!


Naše služby

Služby Služby Služby