Úvodní fotka

Bělení zubů

Studio Prestige Vám nabízí velmi efektivní a cenově dostupnou metodu, která využívá kombinaci bělícího gelu a speciálního modrého světla z patentované plazmové lampy. Modré světlo aktivuje bělící gel, zefektivňuje a urychluje tak celkovou proceduru bělení zubů. Tato procedura je ale velmi bezpečná, neobsahuje peroxid a nepoškozuje sklovinu, korunky ani fasety.

Výsledky jsou viditelné ihned po prvním bělení. Vybělení zubů po jednom zákroku dosahuje 1-8 stupně bělosti, v závislosti na barvě zubů, maximálně ovšem do přírodní barvy zubů, nelze se dostat přes tuto bariéru.

- výsledky ihned

- nepoškozuje sklovinu a nedráždí dásně

- francouzské gely s mikročásticemi stříbra


Gel je bezperoxidový - v souladu s novou Směrnicí Rady 2011/84/EU ze dne 20. září 2011. Směrnice EU o zákazu použití peroxidových bělících prostředků a v souladu s Vyhláškou č. 244/2012 Sb.ze dne 27. června 2012, kterou se mění vyhláška č. 448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky, ve znění pozdějších předpisů.

Od 20.9.2011 není možné používat přípravky na bělení zubů s větší koncentrací než 0,1% peroxidu vodíku mimo lékařské ordinace. Náš neperoxidový bělící systém neobsahuje peroxid vodíku a tím umožňuje použití v kosmetických a beauty salonech.

Naše služby

Služby Služby Služby Služby